Menu
Translate
Home Page

2020-21

Full Governing Board Attendance 2020-21

 

 

Date of FGB meetings

Governor

Category of Governor

22.09.2020

24.11.2020

12.01.2021

09.03.2021

27.04.2021

06.07.2021

 

Mrs Helen Roebuck

 

Headteacher

 

 

 

 

 

 

Miss Margaret Smith

Co-opted Governor

Chair of Governors

 

 

 

 

 

 

 

Rev Colin Emerson

Co-opted Governor

Vice Chair of Governors

 

 

 

 

 

 

 

Mrs Denise Ball

 

Local Authority Governor

 

 

 

 

 

 

 

Mr Tom Barton

 

Co-opted Governor

 

 

 

 

 

 

 

Mrs Nicola Evans

 

Parent Governor

 

 

 

 

 

 

 

Ms Mandy Jeffcoat

 

Parent Governor

 

 

 

 

 

 

Mrs Stephanie Dunn

 

Parent Governor

 

 

 

 

 

 

 

Mr Karl Moore

 

Parent Governor

 

 

 

 

 

 

Miss Annette Guthrie

 

Staff Governor

 

 

 

 

 

 

 

Mrs Helen Jackson

 

Clerk

 

 

 

 

 

 

 

Absent

In Attendance

Term of Office ended or vacancy

 

Top